Stormfall: Saga of Survival v 1.14.6 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Stormfall: Saga of Survival oyundaki amacımız hayatta kalmak hayatta kalabilmek için sığınak yapmak için gerekli materyallari toplayıp sığınak yapıp korunmak. oyunda ya kadın yada erkek karakter seçebiliyorsunuz bu karakterlerin özellikleri değişmiyor. sadece görünüş olarak varlar. 

oyundaki ormandaki canavarlar ve mutasyona uğramış canavar zombilerle çatışıyorsunuz bu zombiler side büyük bi hasar verebilir. bu yüzden zırh ve ekipman yapıp ormana uğramak daha iyi bir çözüm en iyi silahı yaptıktan sonra ormanın en diplerine gidip canavarlara saldırabilirsiniz. dikkatlı olun her an arkanızdan vurulabilirsinz.

LANETE KARŞI DİREN
Karanlığa karşı bağışık değilsin. Kendini etkilerinden arındırmalı ve seni koruyabilecek bir tanrıçanın sırlarını öğrenmelisin.

Yolunuzda size eşlik edicek bir atı eğitebilirsinizi bir at bulun ve onu eğitin onunla daha hızlı yol alabilirsiniz. yada bir ejderhanın kaba kuvvetini ele geçirip çok güçlü olabilirsiniz.

Bu ortamda yalnız değilsin bacası tuten bir duman görürsen orada yaşayan insanlar olduğunu unutma ya onlarla konuş yada onların evlerini yağmala!

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin