Subway Simulator 3D v 3.0.0 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Subway Simulator 3D, metroda çalışacak heyecan verici bir tren sürücüsü simülatörü. Yeni başlayanlar olarak, oyuncular  stok eski tren modelleri ile sürüş basit yolları ile başlamak zorunda. Zaman geçtikçe ve deneyim puanlarının artmasıyla, yeni olasılıkların kilidini açmak ve daha modern trenler ile bir teknik elde etmek mümkün olacaktır. Yolcuları taşıyın, yeraltı dünyasını keşfedin ve sadece süreçle eğlenin.

METRO OYUNU YENİ TREN SİMÜLATÖRÜ :

tren sürücüsü yükseltme ve şanlı bir kariyer yapmak;
4 metro treninden bir yeraltı treni seçin ve özelleştirin;
karmaşık tren kontrol yolları ile Metro haritasını keşfedin ve her tren istasyonunu ziyaret edin;
metro express’inizin görünümleri arasında geçiş yapın: kabin görünümünden araç görünümüne.

bir yeraltı treni seçme ve gerçek bir tren kontrolörü gibi hissetme fırsatı ile en şaşırtıcı demiryolu oyunlarından biri. Bu android tren oyunları 2020 ile her metro tren istasyonunu keşfetmek için mükemmel bir fırsattır. En büyük demiryolu tren oyunlarından birini oynayın.

METRO TREN SÜRÜCÜSÜ KARİYERİ İLE DEMİRYOLU OYUNLARINDAN BİRİ
Bu tren simülatörde size yolcu tren sürücüsü yükseltebilirsiniz. Yetki puanları toplayın ve daha fazla metro demiryolu güzergahı ve trenin kilidini açmak için bir ödüller alın. Hepsinin kilidini açmak için en yüksek rütbeye ulaşın. ne kadar yolcuyu yerine teslim etmeniz için sayı verilir. o kadar yolcuyu tamamlarsanız oyun biter. Bu metro tren oyunlarında en büyük yolcu treni kontrol et!

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin