Super Tank Rumble v 4.1.1 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Super Tank Rumble, tank savaşları veya daha doğrusu zırhlı araçlarla bağımsız tasarımınızı konuşturun en iyi tankı inşa edin ve oyunun en iyisi olmaya çalışın. Oyuncular kişisel olarak farklı niteliklere ve yeteneklere sahip kendi savaş canavarlarlarını yaratacaktır. Bu süreç için çok dengeli bir yaklaşım gerekir, aksi takdirde ortaya çıkan canavar sadece rakibin alay ettiği bir canavar olacaktır. çünkü dengesiz bir tank savaş alanında düzgün hareket edemiyecektir.bunun için tanklarını en iyi dengede yapmaya çalışın ve önüne ister roket atar ister kesici alet ekleyin sizin seçiminiz. 

Canavar tanklarınızla düşmanlarınızı ezin! en iyi tankı yapmaya çalışın her maçı kazanırsanız en iyi ödüller kazanırsınız ve bu ödüllerle tanklarınızı geliştirip oyundaki en güçlü canavar tankın yapabilirsiniz. en çok damage vuran top atıcı dan tutunda en iyi defansı sağlayan zırhları alın.dünyanın dört bir yanından gelen oyunculara karşı savaşın en iyi taktiklerinizi konuşturun! 

PvP 
En yeni tankınla savaşa katıl! 
Dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı mücadele et! Rakiplerini ezerek ve günlük görevleri tamamlayarak ödüller kazan!

oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin