Tacticool v 1.19.0 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Tacticool, 5 e 5 modunda olağanüstü heyecan verici çatışmalar sunan iyi bir taktik online shooter oyunu. çok yüksek kaliteli fizik motoru, yıkım sistemi, hem de bu oyun içinde çok etkileyici diğer özellikleri vardır onları oynayıp görebilirsiniz. silah cephanelik,  mühimmat gibi büyük bir dizi önemli bir süreç, savaşlar sırasında çok etkileyecektir doğru seçim için maça hazırlıklık olun. 

Taktiksel mobil android oyun. oyun pc’de rainbow six gibi taktiksel bir oyundur. oyunda amacınız karşı takıma saldırıp onları hızlı bir şekilde yenmek. yenmek için çeşitli çevresel öğeleri kullanabilirsiniz. tel örgüleri kesebilir veya düşmanın yanında bi araç görürseniz o aracı patlatabilip düşmanınızı etkisiz hale getirebilirsiniz.arabalar ile online maceraya çıkabilirsiniz.düşmanlarınıza camlardan ateş edebilirsiniz veya onları ezebilirsiniz seçim size kalmış.

Silahlar: pompalı tüfekler,bombalar,tabancalar,makineli tüfekler,mayınlar,roketatarlar,c4ler gibi birçok silah oyun içinde mevcuttur yeni güncellemelerle oyuna silahlar eklenebilir veya silahların dengeleri değişebilir mesela bazı silahların damage düşürebilir veya yükseltilebilir.

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin