Takashi Ninja Warrior – Shadow of Last Samurai 2.103 Apk Mod Hileli Full İndir

 

Takashi Ninja Warrior – Shadow of Last Samurai, Horizon Games Ltd tarafından android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz bir Aksiyon android oyunudur!

Takashi, muhteşem grafikleri, yenilikçi oynanışı ve yoğun patron savaşlarını avucunuzun içinde harmanlayan devrim niteliğinde bir ninja macerasıdır.

Hack n slash ve rpg öğeleriyle orta çağda geçen kahraman bir ninja savaşçısı macerası. Cesur savaşçı suikastçı olabileceğiniz bir aksiyon RPG dövüş oyunu. Takashi, görsel olarak çarpıcı grafiklere sahip bir kılıç savaşçısı Japon ninja arashi suikastçisini deneyimlediğiniz en iyi 3D ninja oyunlarından biri.

Takashi Ninja Savaşçısı, ortaçağ Japonya’sında kılıç efsanesinin yükseldiği bir ninja dövüş oyunu. Bir samuray ninja suikastçısı savaşçısı, halkını kurtarmak için yozlaşmış güçlerle savaşır. Kendini kılıç dövüşü savaşlarına hazırlar, görevlere katılır ve savaş alanında patron savaşlarından sağ kurtulur ve sonunda efsanevi bir ninja samuray savaşçısı olur.

Hikaye

Bu hikaye, sırlar diyarı Tochi’ye ait. Takashi, Tochi’nin yozlaşmasını yenerek nihai zafer kazanan, ölümcül bir kılıcı olan Japon ninja savaşçısı Arashi’nin oğludur.

Ultimate Ninja Assassin Macera Oyunu

Arashi ailesinden gelen ilahi direnişi kullanın. Takashi kılıçlar, baltalar, çekiçler ve shurikens kullanarak savaşlar yapar. Gölge ninja samuray suikastçısı karanlığı yok etmek için savaşır ve canavar avcısı becerilerini sürekli geliştirir. Karakteri yükseltin, silahların kilidini açın, zırhı güçlendirin ve Japon topraklarının savaş alanında savaşın.

Dünya Keşfi

Takashi ninja savaşçısı, birbirine bağlı bir harita sistemine sahiptir. Oyuncu, gizli yolları kullanarak uzak konumlara erişebilir. Oyuncu tüm haritayı keşfederse, farklı türde ödüller içerebilecek gizli hazineleri olan gizli odalar bulabilirler.

Envanter sistemi

Takashi eşsiz bir ninja oyunudur. Oyuncunun aynı anda birden fazla perspektife odaklanması gerekir. Oyuncu ganimetini, ilerlemesini veya yükseltme becerilerini envanter bölümünde görebilir.

Gereksiz Bosslar ve Düşmanlar

Düşmanları yenmek için kılıç dövüşü oyun stilinizi kullanın. Canavarlar, cadılar, ninjalar var. Tüm düşmanların, hangi oyuncunun uygun dövüş stilini seçmesi gerektiğine göre farklı davranışları vardır.

Eşsiz Silahlar

Takashi’ye gerçek kelime dövüşlerini deneyimlemek için birçok silah türü sağlanacak. Her silahın kendine has özellikleri ve bir hikayesi vardır. Oyun tek tip silahla tamamlanamaz.

Lord Shido

Kontrol noktanızı kaydeder ve sağlığınızı geri yükler. Çeşitli yerlere yerleştirilmiştir.

mağaza

Oyuncular oyun içi mağazadan iksir, kostüm ve diğer öğeleri satın alabilirler.

Gölge ninja arashi dövüş macerasında modern 3B grafiklerde ve gerçekçi fizikte harika görevleri keşfetmeye hazır mısınız? Japon savaş alanı patron dövüşlerinde silahları toplamanın ve onları canavar avcısı yeteneklerinizle kullanmayı deneyimlemenin zamanı geldi. Birçok harika seviyeyle bu strateji oyunu, efsanevi bir ninja samuray suikastçı savaşçısı olmanızı sağlar.

Mobilde Sadece Ruh Oyunu

Kötü topraklardan intikam almak için şampiyon gölge efsanesi olacak mısın? Bu kaosu bitirmek, kılıç savaşçısının elindedir. Bu, herhangi bir epik karanlık fantezi rpg ejderha fethi değil, bu, bir Japon koruyucu kahramanın Kral Yoko’nun kaosundaki kötü toprakları arındırmak için gerçek bir savaşı.

Bu gerçek ninja savaşçısı oyunu, en iyi canavar avcısı aksiyon rpg macera oyunlarından biridir. Bozuk dünyadaki savaşlara hazırlanın. Bu deneyimi cep telefonunuzda deneyin. Nihai ninja dövüşü, samuray savaşçısı, ortaçağ efsaneleri ve ninja oyunlarının hayranları için bu olağanüstü aksiyon dolu bir maceradır.

 

 

Takashi Ninja Warrior – Shadow of Last Samurai Apk Mod

 

Takashi Ninja Warrior - Shadow of Last Samurai Android Gameplay ...

Takashi Ninja Warrior – Shadow of Last Samurai Apk Mod

Android için Takashi Ninja Warrior - APK'yı İndir

Özellikler:

– Hata Düzeltme
Bazen oyuncu başka bir seviyeye hızlı bir şekilde gidemez

MOD Özellikleri:

Çok para
Ücretli takım elbise ve silah satın alabilirsiniz

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin