Talking Tom Sky Run: New Fun Flying Game 1.0.1210 Apk Mod Hileli Full İndir

 

Konuşan Tom Sky Run: Yeni Eğlenceli Uçan Oyun, Android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz bir Outfit7 Limited tarafından yapılan bir Aksiyon android oyunudur!

Küresel başarının yaratıcıları My Talking Tom ve sonsuz koşucu oyunları Talking Tom Gold Run ve Talking Tom Hero Dash, bu sefer gökyüzünde yeni bir eğlenceli yeni macera oyunu geliyor!

Konuşan Tom ve arkadaşları oyuncuları heyecan verici yeni bir maceraya atıyorlar! Ama bu sefer koşmak yerine arkadaşlar uçuyor! Konuşan Tom, Konuşan Angela ve Konuşan Hank’in her birinin kendi uçakları var ve yalnız değiller! Gemide kendi evcil hayvanları da var!

Oh hayır! Ani, uçan bir rakun haydutları saldırı ve evcil hayvanlarını çalmak! Oyuncular şimdi en sevdikleri kahraman Talking Tom ve arkadaşlarına yardım etmek zorundalar. Evcil hayvanları geri almak zorundalar!

GÖKYÜZÜNDE UÇAN

Bu kez, Tom rakunları kovalamak için koşmuyor, uçağında uçuyor! Kullanıcılar, engelleri önlemek için uçağı her yöne – sola, sağa, yukarı ve aşağı – hareket ettirebilir.

RAKKONLARI DÜZENLEME

Rakunlar Tom’u denemek ve durdurmak için kendi makine tuzaklarını inşa ettiler! Oyuncuların mekanik dinozorlardan ve köpekbalıklarından kaçınmaları gerekirken, rakun kalelerini yok etmek için yumruk roketleri toplar.

EVCİL HAYVAN TASARRUFU

Squeak, Flip ve diğer evcil hayvanlar kurtarıldıktan sonra, uçan maceraları sırasında kullanıcılara yardımcı olmak için özel güçlerini açacaklar.

ÖDÜLLER ALMA

Uçuş sırasında oyuncular altın paraları toplar ve her görevin sonunda muhteşem ödüller kazanırlar.

YENİ DÜNYA İLERLEME VE KEŞFEDİN

Oyuncular tüm uçan görevleri tamamladıktan sonra, yeni bir uçan dünyanın kilidini açacak ve yeni bir evcil hayvan karakteri serbest bırakacaklar. Tom’un mahallesinden korsan adalarına kadar, kullanıcılar çok eğlenecekler!

ÖZELLESTIRME

Tom, Angela ve Hank’in her birinde, kullanıcıların kilidini açıp ücretsiz olarak kullanabileceği farklı harika kıyafetler ve güçlü uçaklar var! Ekipman gökyüzünün gerçek kahramanları için uygun!

Konuşan Tom Sky Run, kullanıcıları eğlenceli bir uçan maceraya götüren havalı yeni bir oyundur! Koşmayı ve Talking Tom Gold Run ve Talking Tom Hero Dash gibi sonsuz koşu oyunlarını oynamaktan hoşlananlar da bu oyunu sevecekler.

Oyunu şimdi ücretsiz indirin!

Bu uygulama şunları içerir:
– Outfit7’nin ürünlerinin tanıtımı ve reklamcılık;
– Müşterileri Outfit7’nin web sitelerine ve diğer uygulamalara yönlendiren bağlantılar;
– Kullanıcıların uygulamayı tekrar oynatmaya teşvik etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi;
– Kullanıcıların Outfit7’nin animasyon karakterlerinin videolarını izlemelerine olanak tanıyan YouTube entegrasyonu;
– Uygulama içi satın alma yapma seçeneği;
– Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak, sanal para birimi kullanarak satın alınacak eşyalar (farklı fiyatlarda mevcuttur); ve
– Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alım yapmadan uygulamanın tüm işlevlerine erişmek için alternatif seçenekler.

Konuşan Tom Sky Koşusu: Yeni Eğlenceli Uçan Oyun Apk Mod

Talking Tom Sky Run: New Fun Flying Game Apk Mod

Konuşan Tom Sky Koşusu: Yeni Eğlenceli Uçan Oyun Apk Mod

Talking Tom Sky Run: New Fun Flying Game Apk Mod

Özellikler:
N / A

MOD:

Çok para birimi

 

Yazar: admin