Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu v 10.6.3138894 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

League of Legends yapımcıları olan Riot Games’ten PVP stratejisi autobattler olan Teamfight Taktikler’de en sevdiğiniz şampiyonların ordusunu bir araya getirin.

Teamfight Tactics’te, hayatta kalmak için yuvarlak tabanlı bir savaşta League of Legends şampiyonlarının döner bir listesinden taslak hazırlayacak, dağıtacak ve yükselteceksiniz. İblislerle korku saç, gözü dönmüşlerle rakiplerini patakla veya gardiyanlarla takımını savun, şampiyonları oyun masasına dizin size kalmış, dota autochess gibi benzerlikleri olan oyunda şampiyonlarınızı oyun masasına koyarak ilk önce yapay zekalarla savaştırıyorsunuz. kazandığınız altınlarla sizin önünüze gelen rasgele şampiyonlardan seçiyorsunuz sonra onları savaş alanına koyarak düşmanlarınıza karşı savaşıyorsunuz. şampiyonlarınıza level atlattırmak için 3 şampiyon gereklidir aynı şampiyonu 3 defa alırsanız şampiyon level atlar. level atladığında hasar ve savunması artar tabi bu şampiyondan şampiyona farklılık gösterebilir. bazı şampiyonlarla tank yaparsınız, bazı şampiyonlarla sadece savaş yapabilirsiniz. tıpkı bir santranç gibi savaş alanına şampiyonlarınızı dizmeniz gerekiyor.

Sizin adınıza savaşmaya hazır league of Legends şampiyonlarından oluşan elit bir kadro oluşturarak rakiplerinizi geride bırakın.

Çapraz platform desteği, PC, Mac ve mobil cihazlarda arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Şampiyonlarınıza level atlattırırın!

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin