The Battle of Polytopia – An Epic Civilization War Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Polytopia Savaşı başladı. Bu düşük poli sıra tabanlı strateji oyununda uygarlığınızı savaşa yönlendirin. Blokların bu dünyasında maceraya atılın: kaynakları, çiftlik, maden cevheri toplamak, keşfetmek… Destansı oranlarda bir imparatorluk inşa edin, savaşçılarınızı eğitin ve diğer medeniyetlerin ordularıyla savaşmaya gönderin.

Güzel düşük poli sanat ile klasik strateji oyunu android için

Medeniyetinizi yükseltmek için farklı kabileler arasında seçim yapın, her biri bir teknoloji ile baştan açıldı.

Her fırsatta düşünmek ve savaşmak zorunda kalacağınız bloklardan oluşan otomatik oluşturulmuş haritaların destansı bir sıra tabanlı imparatorluk üreticisi. Her oyun sınırsız tekrar değeri ile yeni bir deneyim yaratıcak.

Diğer 4X veya RTS uzun oyunlarının aksine, Polytopia Savaşı türe hareket halindeyken bir yaklaşıma sahiptir: savaşın son Savaşının oldukça hızlı gerçekleşeceği derin bir strateji katmanı. Tek oyuncu modunda, oyunun amacı ya 30 turda mümkün olan en yüksek puanı elde etmek ya da tüm karşıt güçleri (hakimiyet altına almak) yok etmektir. Multiplayer hedefi 10.000 puan (Zafer) ulaşmak için ya da savaş ve Fetih tüm rakip başkentleri ele geçirmektir. İşe ya da okula giderken her medeniyete saldırın ve yok edin! Öğle yemeğinden önce Savaşı bitir! Fetih ile kazanın ya da zanaat, araştırma ile kazanın.

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

 

Yazar: admin