The Sims™ Mobile v 19.0.0.86305 Hileli Apk İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

The Sims Mobil android indir,The sims bildiğiniz gibi ev kurup kendi karakterlerinizi yaratıp onları oynattığınız bir oyundur.oyunda gerçek hayattaki gibi karakterinizi oluşturup daha sonra karakterinizin evini oluşturmanız lazım, oyunda karakterinizin evini oluşturmanız için para lazım bu parayıda karakterinizi bir işe sokarak kazanabilirsiniz. ama bu versiyonda bunu yapmanızı gerek kalmıyacak çünkü oyunun içinde hileside vardır. hileyi açıp karakterinizin evine istediğiniz şeyi alabilir. evinizi istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.oyundaki evinizi büyütebilir yeni eşyalar alabilirsiniz.oyunda karakterinize arkadaşlar yapıp onların evine misafirliğe gidebilir ilişkilerinizi geliştirip sevgili yapıp evlenebilirsiniz.

Oyunda sevgiliniz var ise evlenebilir çoçuk yapabilirsiniz.sim’inize özel kıyafetler alabilir sim’inizin güzel gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Oyunda en iyi evi tasarlayın! ev tasarlama aracı ile istediğiniz şekilde evi tasarlayıp evinizi istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

android için hileli sims indirmek için:

Yazar: admin