Toca Life: World v 1.21 Hileleri APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Hikaye oluşturun, benzersiz karakterler oluşturun ve kendi heyecan verici dünyanızı oluşturun
Hikayeler oluşturun ve Toca Life World ile kendi dünyanızı oluşturun. Şehir, tatil, Ofis, Hastane ve daha fazlası gibi diğer favori Toca yaşam uygulamalarınızın tüm eğlencelerini tek bir yerde bir araya getireceksiniz.

TOCA LİFE TANITIMI: DÜNYA
Büyükanneye vahşi bir saç modeli vermek ister misiniz? Paten parkına tembellik mi getireceksin? Ya da sadece arkadaşlarınızla takılmak? Eğer bir Toca yaşam uygulamasına oynamak ve ne istersen yapmak eğlenceli olduğunu düşündüyseniz o zaman haklısınız.karakterler oluşturmak ve hikayeler yolunuzu oluşturmak kendi dünyalarınızı oluşturabilirsiniz. Hikaye yapın ve bugün her şeyin mümkün olduğunu keşfedin.

Hatta daha ileri gitmek ve istediğiniz herhangi bir yerde favori karakterleriniz ile hikayeler oluşturabilirsiniz. Okula bir evcil hayvan almak ister misiniz? Bunun için gidin. Doktora gidebilirsiniz ve saçlarınızı yeşile mi boyayacaksın? Rock on. Toca yaşam dünyasında patron sensin. Karakterler oluşturun, hikayeler oluşturun ve istediğiniz şekilde oynayın.

HİKAYE YAPIN, KARAKTERLER OLUŞTURUN VE KENDİ DÜNYANIZI YARATIN!

İLK 8 KONUM VE 39 KARAKTER DAHİL
Kuaför, Alışveriş Merkezi ve yemek Mahkemesi, hatta bir daire gibi keşfetmeniz için 8 farklı yere sahip canlı bir şehir alanı olan BOP City’yi ziyaret edebilirsiniz. Kendi dünyanızı inşa etmek istediğinizde harika bir başlangıç!

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

 

Yazar: admin