Tofu Girl Apk Mod Hileli Full İndir

v 1.1.21

Apk İndir
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
Versiyon
v 1.1.21

Reportar esta app

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Tofu dünyasına hoş geldiniz! Tofu Girl MOD APK (Ücretsiz Alışveriş), Google Play’de bulabileceğiniz en şirin oyunlardan biridir. APKDOWNLOAD’un MOD sürümü ile oyunun tüm eğlenceli kostümlerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Tofu Kızı hakkında tanıtın

Tofu Girl, Google Play’de pek tanınmayan bir yayıncı olan Joy Pac tarafından geliştirilmiştir. Onları tanımıyorsanız, dünyanın her yerinden yetenekli geliştiricilerden oluşan bir ekip içerirler. Şu anda Danimarka, Çin, Japonya ve Hollanda’da dört ofisleri var. Herkes, her ülke için eğlenceli oyunlar yaratmak amacıyla basit, sevimli ama bağımlılık yaratan oyunlara odaklanıyorlar. Ve bu oyun da öyle. Kanıt olarak, oyun kısa sürede 1 milyondan fazla indirmeye ulaştı.

Bu oyuna geldiğinizde yepyeni bir konsept olan “parmak ucu oyunu” ile tanışacaksınız. Bu, mobil cihazlarda tek parmağınızla oynadığınız basit bir oyun türüdür. Belki de bu tür oyunlarla çok garip değilsiniz. Flappy Birds, konu bu tür olunca aklıma gelen bir oyun.

Oynanış

Tofu Girl’ün oynanışı da çok basit. Kızın ekranın yanlarından getirilen devasa tofu parçalarına ve tabii ki dev bir kaşıkla atlamasına izin vermek için ekrana dokunuyorsunuz. Bu oyun, oyuncuların iyi bir el becerisi ve zamanlama yeteneği gerektirir. Temel sorun, ekranın ortasında doğru zamanda tofu parçalarına atlamanız gerekiyor. Çok erken atlarsanız, dengelemek için fazladan bir an kaybedersiniz. Bu, temponuzu bozacak ve hata yapmanızı kolaylaştıracaktır. Ya çok geç atlarsan? Tofu kulesinden dışarı itileceksiniz ve oyunu kaybedeceksiniz. Bu küçük kızın yere düşmesi konusunda endişelenme. Otomatik olarak bir şemsiye kullanacak ve güvenli bir şekilde inecek.

Bu oyunda düşman, patron veya zindan yok. Tek rakibiniz kendinizsiniz. Neden? Atladığınız her tofu parçası, dev bir “tofu kulesi” nin tuğlasıdır. Daha önce oluşturduğunuz rekoru kırmak için her oyundan sonra yaratıcılığınızı ve doğruluğunuzu geliştirmeniz gerekir.

Derilerin ve tofunun kilidini açın

Tofuyu ekranın ortasına yerleştirdiğinizde, 1 jeton alacaksınız. Kızlar için kostümlerin kilidini açmak ve çok fazla renk ve lezzet içeren tofunun kilidini açmak için paraları kullanabilirsiniz. Hiç bir parça yumurtalı tofu veya çilekli tofuyu denediniz mi? Tofu Kızı size sürprizler getirecek. Ayrıca tofu parçaları da oyunun rengini ve arka plan görüntüsünü değiştirir.

Tofu ve kıyafetin kilidini açmak için mağazaya girmeniz ve 100 jetonla rastgele bir öğenin kilidini açmanız gerekir.

Oyun zor değil ama kolay değil

Aslında, sadece bir denemeden sonra bu oyunda kolayca ustalaşabilirsiniz. Ancak yüksek bir puan almak kolay değil. Oyunun hızı artıyor ve tofu parçalarının soldan mı yoksa sağdan mı görüneceğini bilmiyorsunuz. Üstelik dikkatinizi dağıtacak birçok ses ve efekt var. Bazen madeni paralar ve ödüller de bir engel olarak değerlendirilebilir. Öfkenizi yitirmenize ve hatalar yapmanıza neden olur.

Şanslıysanız, bir “hediye” tofu ile tanışacaksınız. Mağazada sana bir kıyafet verecek.

Grafikler

Tonari no Totoro filmini gördün mü? Tofu Girl’ü oynarken, bir Japon anime filmi izlediğinizi ve peri masallarındaki yemek dünyasında kaybolmuş gibi hissedeceksiniz. Oyunun grafikleri ve renkleri gerçekten çok şirin. Herkes için, özellikle çocuklar ve kız çocukları için uygundur.

İndirmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın