Toy Defense 2 v 2.16 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Toy Defense 2 oyununda amacınız kaleler kurup düşmanlarınızın kalenizi ele geçirmesine yağmalamamasına çalışıyorsunuz. kaledeki savunmalarınızı güçlendirip zorlu düşmanlara karşı hazırlıklı olun bu düşmanlar 2.dünya savaşında kalma askerlerdir tanklar,ağır silahlı uçaklar,zırhlı askerler veya normal askerlerlerin kulenizi ele geçirmenisene izin vermeyin bunları engellemek için kendi uçaklarınızın üretin kendi anti tanklarınızı anti uçaksavar larınızı üretin ki düşmanlarınız sizin kulenize yaklaşamasın!

Ünlü oyunun ikinci bölümü, tablet üzerinde yayımlanan en başarılı kule savunma oyunu, 2. Dünya Savaşı’nda oldukça dinamik bir savaşa katılmamız gerekiyor! Bir savunma ekibi oluşturun ve herhangi bir işgalci kaçırmayın, böylece yetkili ve net operasyon kılavuzları için yeteneklerini kanıtlayın!

2.Dünya savaşındaki araçlar : ingiltere,almanya,amerika,rusyanın yani (SSCB) nin tanklarını,araçlarını,uçaklarını kullanın bunlarla savaşıp hangi tankın güçlü olduğuna karar verin ve kulenizin savunmasına yerleştirin!

birliklerinize komutan ekleyerek seviyelerini yükseltin geliştirin!

Dünyadaki önemli hareketlerde oyunun içinde vardır bunlar:Iwo Jima Savaşı ve Overlord Harekatı gibi meşhur harekatlardır. hemen oyuna girin bu 2 güzel haraketi oynayın!

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin