Traffic Tour v 1.5.1 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Trafikte bir spin için güzel bir parlak araba almak ister misiniz? Diğer arabaları sollayın, yaklaşmakta olan trafiğe çıkın ve rakiplerinizi çok oyunculu modda sollamak için nitroları patlatın. şu anda en iyi sürüş oyunlarından biridir, aralarından seçim yapabileceğiniz büyük bir araba seçimi, zaman sınırı yoktur ve yakıt almaya gerek yoktur. Sonsuz sürüş hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Beş oyun modu
Beş farklı oyun modu ile, trafik Tour APK sizi saatlerce eğlendirecek. Sürüş becerilerinizi ücretsiz olarak test edebilir veya çok oyunculu modda daha rekabetçilerle kapışıp bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Bir yarış oyununda gerçek bir rakibe karşı oynamaktan daha büyük bir meydan okuma yoktur, bu yüzden yeteneklerinizi test edin ve ne kadar ileri gidebileceğinizi görün. Çok oyunculu modunda rakibinizi geçmek için nitro kullanabilirsiniz.

Ayrıca zaman biterse önce turu tamamlamak gerekir zaman deneme modunda test yeteneklerinizi sınayabilirsiniz. Bunun üzerine, boş zamanlarınızda dolaşabileceğiniz sonsuz mod var. Bu mod, diğer oyunculara karşı rekabet etmek yerine rahatlamak istediğiniz günler için daha uygundur.

Ayrıca, yarışlar ve zaman denemeleri gibi zorlu görevler sunan ve şehrin etrafındaki metale pedalı koyarken karmaşık bir hikaye boyunca ilerlemenizi sağlayan kariyer modunu da keşfedebilirsiniz.

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin