TRANSFORMERS: Savaşçılar v 8.3.1 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

TRANSFORMERS: Savaşçılar, Autobots ve Decepticons destansı çatışmaya katılın, tüm birim koleksiyonunu toplayın, kavgalara katılın, yeni karakter fırsatlarını açın, çok sayıda görevi tamamlayın ve hiçbir koşulda geri adım atmayın. Güzel grafikler ve aksiyon dolu oyun, transformers  hayranlarını memnun edecektir.

Tüm Autobotlar, Decepticons, Predacons ve Maksimalleri çağırıyoruz!

Transformers evrenlerin çarpıştığı bu üstünlük savaşında Optimus Prime, Megatron, Bumblebee, Waspinator, Rhinox, Grimlock, Soundwave ve daha birçok favori bot’a katılın. Bu heyecan verici aksiyon-mücadele RPG mobil cihazınıza Transformers tarihinin 30 yılı aşkın kahramanca hikaye anlatımı ve muhteşem savaşı getiriyor!

Transformers  bir dövüş oyunu oyundaki amacınız karakterinizi seçip trasformers evreninde dövüş turnuvularına katılmak veya hikayeye girip oynayabilirsiniz. oyundaki çoğu botları toplayıp onlarlada düşmanlara karşı savaşabilirsiniz.

Oyunun Özellikleri:
* Tüm Transformers evrenden ikonik botları toplayın.
* Yıkıcı özel saldırılar ile diğer oyuncularla savaşın, Patlatma, yıkılabilir arazi ve büyük 360° arenalarda savaşın
* Arkadaşlarınızla takım kurun, ittifaklar kurun ve küresel etkinliklerde savaşın
* Üssünüzü korumak için botlar ile savunma ayarlayın, düşmanlar tarafndan saldırı yiyebilirsiniz düşman olanlar intikam almak istiyecektir.

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin