Trials Frontier 7.9.1 Apk Mod Hileli Full İndir

 

Trials Frontier, Android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz Ubisoft Entertainment tarafından yapılan bir Yarış android oyunudur!

Ödüllü geliştirici RedLynx’in en çok satan ve büyük beğeni toplayan Denemeler serisinin mobil sürümünü oynayın! Akıllı telefonunuzda ve tabletinizde nihai BECERE TABANLI BİSİKLET YARIŞ OYUNU ücretsiz yaşayın!

“Gerçek anlaşmaya benziyor.” – Pocket Gamer
“Bir sürü derinlik ve temiz bir çok oyunculu mod. ” – TouchArcade

Denemeler Frontier, daha önce oynadığınız diğer bisiklet veya araba yarışı oyunlarından farklıdır!

Kaygan tekerlekli bisikletler, çılgın atlamalar, orta havada dönüşler ve tehditkar stuntlar yaparken motosikletlerinizi son derece bağımlılık yapan pistlerde sürün!

Dünyanın dört bir yanından oyuncularla savaşın ve her pistte küresel skor tablolarına hakim olun! Yarış, keşfet, yükselt ve rekabet et. İkame kabul etmeyin!

Özellikleri:

– FİZİK TABANLI OYUN
Trials Frontier, eleştirmenlerce beğenilen Trials marka fizik tabanlı oyun deneyimini mobil cihazlara taşıyor! Bisikletinizi aşırı doğrulukla kontrol edin ve daha iyi inişler, tekerlekli sandalyeler ve dublörler için ağırlığınızı ileri veya geri kaydırın!

– ÇOK OYUNCULU / PvP OYUN MODLARI
Aylık Dereceler Mevsimleri Bunker’de sizi bekliyor – Liderler sıralamasında üst sıralarda yer almak ve özel yeni Ödüller kazanmak için dünyanın dört bir yanından Binicilere karşı yarışıyorsunuz!

– 250+ EŞSİZ YARIŞ PARÇALARI
Her ay yeni parkurlar eklenerek yüzlerce gerçek patika parkuru yarışacak!

– 15+ KÖTÜ BİSİKLET
Seviye I, II ve III bisikletler, Efsanevi bisikletler, Çılgın bisikletler ve en büyük motosiklet markalarından bazıları Frontier’de sizi bekliyor! Garajda her biri benzersiz bir hız ve yol tutuşu ile bisiklet toplayın ve inşa edin!

– MÜKEMMEL HAYAL YARIŞI!
Herhangi bir Pistin Liderler Sıralaması oyuncuların Hayaletler Yarış! Sınırların en iyi sürücülerinden destansı stunt’ları gerçekleştirmeyi ve dünya rekorlarını kırmayı öğrenin!

– 250+ MEYDAN OKUMA MİSYONU!
10 muhteşem ortamda 50 saatten fazla hikaye odaklı oyun ile bisikletinizi Frontier’de bir tur yapmak ve yarışa çıkarmak isteyeceksiniz!

 

Trials Frontier - Hidden Developer's Menu (and some of it's ...

Trials Frontier 7.9.1 Apk Mod

 

Trials Frontier and the Dangers of Free-to-Play - GameSpot

Trials Frontier 7.9.1 Apk Mod

Mod bilgisi:

para hilesi

Özellikler:

Stuntin yapmaya hazır olun, çünkü ‘Trixmas’ zamanı! Daha önce hiç görülmemiş Beceri Oyunlarına katıl – bir ‘Top Koşusu’ dene ya da ‘Cehennem Engelleri’ni geç! Bu mücadeleye hazır mısın?

 

Yazar: admin