Vegas Crime Simulator v 4.3.193.8 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Ücretsiz oyunun güncellenmiş sürümü daha ilginç ve heyecan verici hale geldi. Oyun büyük bir açık 3D dünya, güzel 3D grafikler ve bu tür için gerekli tüm oyun mekaniği vardır. Bir gangster çatışma oyunu olduğu oyun kontrastlarla doludur. Oyun ilginç görevler, düşmanlarla çeşitli kavgalar ve eğlenceli oyun mekaniği sunuyor. Oyunda, tanklı bir askeri üs, uçakla bir havaalanı, otomobil ve motosikletlerde hile yapmak için bir platform, bir uzay gemisi, robotlar transformatörleri gibi çeşitli ilgi çekici noktalar bulacaksınız.

Size Vegas sert gangster dünyasına katılmayı sunuyoruz. Bu dünyada başarı ve zafer elde edeceksiniz. Gangster dünyası çok tehlikelidir, Her insanın kendisi için adaletsizlik ve kanunsuzluk tarafından yönetilir. Kahramanınız başarılı olmak için güçlü olmak zorunda kalacak. hatalar affedilmez. Sizin kahramanınız o olacak hangi tarafı seçmek mümkün olacak. Kötü ya da iyi olabilirsin, seçim senin. Heyecan verici bir üçüncü şahıs gangster simülatöründe şansınızı deneyin.

Sizin kahramanınız aniden hayatını değiştirmek zorunda kalacak. Bu şehirde saygı ve popülerlik kazanmak için çeşitli görevler geçmek zorunda kalacaksınız. Araba çalmak ve çeşitli suçlularla savaşmak zorunda kalacaksınız.

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin