Virtual Families 2 v 1.7.6 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Virtual Families 2, BUGÜN AİLENİZİ KURUN!

Mobil cihazınızın içinde yaşayan binlerce küçük bir kişi benimseyin! Bu yaşam simülasyon oyununda, bir karı ya da koca seçmelerine ve sanal ailelerine başlamalarına yardımcı olun! Bebekler yapmak ve çocuklar için ev yapmak! Kediler, köpekler ve daha fazlası, çocuklar ile oynamak için sevimli hayvanlar evinizi getirmek! Kendi güzel aile hikayenizi yöneterek nesilleri beslemeye ve yönlendirmeye yardımcı olun.

HAYAL EVİNİZDEKİ EVİ TASARLAYIN!

Sanal evinizi genişletin ve yenileyin. Evlat edinmenin yeni evinin çok fazla potansiyeli var, ancak bunu düzeltmek için yardımınıza ihtiyaçları var! Hayalinizdeki evi hayal edin ve gerçeğe dönüştürün. Yatak odası, bebek odası, ev sineması, hatta bir oyun odası ekleyin! Her odayı özelleştirmek ve tasarlamak için süslemeleri toplayın.

MUTLU BİR YAŞAM YAPIN!

Küçük insanlarınızı bebeklerden yetişkinliğe kadar evlerinde bakmak ve hayattaki en iyi seçimleri yapmak için eğitin. Onları kariyerleri üzerinde çalışmaya çalışın, ihtiyaçlar ve lüksler için para kazanmaya teşvik edin. Sanal ailenizi kendilerinin en iyi sürümleri olarak yükseltin. Küçük insanlar size mesaj gönderecek, teşekkür, yalvaran, ve onlar için bakım için yapın. Onları kontrol etmeyi unutmayın, çünkü sizi özlüyorlar ve çok üzülüyorlar!

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin