Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri 2020

Merhaba, Bu yazımızda mobil tarifelerinde nasıl bedava internet kazanabileceğinizi göstericez. bedava internet kazanmak için herhangi bir taahhüt veya ücret ödemenize gerek yok zaten adındanda anlaşılacağı gibi bedava herhangi bir ücret gerekmektirmeyen. ilk olarak 

Vodafone’da bedava internet kazanma !

Vodafone yanımda uygulamasını google play veya appstore’dan indirin sonra kendi telefon numaranızı ve uygulamadan aldığınız şifreyi girin sonra uygulamanın sağ menüsünden ”Bana Ne Var ?” yazılı yere tıklayın sonra karşınıza yukaridaki resimdeki gibi bi yer gelicektir yani çarkıfelek gelicektir. o çarkı çevirerek bedava 2 GB internet,5 GB internet, 1 GB internet gibi birçok hediyeyi kazanabilirsiniz bunlar 24 saat lık olup aldığınız saaten itibaren kullanıma başlıyor.

E-FATURA Servisini Aktif ederek bedava internet kazanma !

Vodafone’nun E-Fatura hizmetini aktif ederek bedava internet kazanabilirsiniz. bunu nasıl yaparım diyorsanız.size şöyle gösterelim. aldığınız internet 15 gün geçerli olmakla beraber 1 gb’tır tekrar bir biçimde yapılamaz.

Kampanyaya katılmak için : EFATURA yazıp bosluk bırakıp Email adresinizi girip 7000’e mesaj atmanız gerekmekte bu şekilde kampanyadan faydalanabilirsiniz. diğer bir şekilde katılmak için ise : SMSFATURA yazıp 7000’e gönderebilirsiniz. bundaki fark ise sms ile almak istiyorum yada eposta ile almak istiyorum faturalarım email yada sms olarak gelsinmi onu seçiyorsunuz.hangisi size daha uygunsa onu seçerek bedava 15 gün boyunca 1 gb internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Vodafone’dan Bedava Dakika Kazanma !

Eğer dakika ihtiyacınız var ise vodafone’nın bedava dakika hizmeti verdiğini söylemek isteriz bu kampanyaya katımak için EVET yazıp 3785 göndererek 100 dakika bedava konuşma hakkını elde edebilirsiniz.

Vodafone’dan Bedava 2 GB İnternet kazanma Yöntemi !

Vodafone’nun bedava internet kampanyalı bu kadarlada bitmiyor. önceden 8 gb veren vodafone şimdi ise 2 gb veriyor bu kampanyada nasıl katılırım diyorsanız: SUPER2GB yazıp 3636 a göndermeniz bu şekilde bedava 2 gb internet kazanıp doya doya harcayabilirsiniz. not: ilk defa kullanacaklar için geçerlidir. 2 inci defa kullanırsanız para keser o yüzden paketin bitimine kala paketi yanımda uygulamasından iptal etmeniz sizin yararınızadır.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma 2019

Vodafone’nun diğer bedava internet verme kampanyalarından biri ise Surpriz kampanyası bu şekilde bedava internet kazanabilirisiniz tek yapmanız gereken Surpriz yazıp 6666’a sms atmak bunu yapınca hattınıza yani sahibi olduğunuz hatta bedava bir internet kazandırıyorsunuz.

Vodafone 4.5 G’ye geç Bedava internet kazan kampanyası !

Vodafone’nun yeni daha yüksek mobil internet hızı sağlamasını sağlayan indirmelerimizi adeta saniyelere düşüren 4.5 G uygulamasına geçerek bedava internet kazanmış olursunuz. ve interneti deneyerek ne kadar hızlı olduğunu denemiş olursunuz yani bir nevi 4.5 G yi deneme kampanyası, kampanyaya katılmak için : 4.5G yazıp 4545’e göndermeniz yeterlidir detaylı bilgi için herhangi bir sorunuz varsa yanıtları için resmi siteye ziyaret edin: www.4bucakg.com

Vodafone 4.5G çekmediği yerde Bedava internet kazanma kampanyası !

Bu kampanya sadece 4.5G çekmeyen yerler için geçerlidir yani bulunduğunuzu noktada 4.5G çekiyorsa bu yere bakmayın. bu kampanyadan bedava internet kazanmak için Vodafone yanımda uygulamasına girin eğer 4.5 G çekmeyen bir yerdeseniz. vodafone yanımda uygulamasından yer bildirimi yaparak 4.5 G için 4.5 GB internet kazanın bunu kazanmak için sahte yer bildirimi yapanlarda olabilir. kendisini farklı bi yerde göstererek alanda çok siz bilirsiniz. böyle bir şekildede bedava internet kazanabilirsiniz. 

Yazar: admin