War Machines Ücretsiz: Çok Oyunculu Tank Oyunu v 5.2.0 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

War Machines Ücretsiz: Çok Oyunculu Tank Oyunu oyuncular farklı ülkelerden ve savaş kamplarından İkinci Dünya dönemi zırhlı araçları kontrol edecek bir online tank aksiyon oyunu. mümkün olduğunca çok düşman hedeflerini yok etmek ve aynı zamanda araçlarını tamir etmeniz  için sadece birkaç dakika kalacak çünkü sizi vurmak için bekleyen tanklar var. Tekniğinizi yükseltin, becerilerinizi geliştirin, cesur ve beklenmedik bir şekilde davranın ve daha sonra liderler sıralamasındaki ilk sıralara çıkmayı hedefleyin!

SÜRATLİ VE ÇOK OYUNCULU ÇARPIŞMALAR
3 dakika! Baştan sona mobil cihazlar için tasarlanan, mükemmel şekilde dengelenmiş bu tank oyununda en fazla sayıda tankı haklaman için bu kadar zamanın var.

ÜLKENİ SAVUN
Ülkenin şerefini düşmanlarına karşı koru. Çin, ABD, Rusya, Japonya ve başka ülkelerden kişilerle çarpış.

NEFES KESİCİ İKİ MOD
Takım bazlı savaşlarda veya meydan kavgası türü çarpışmalarda mücadele et.

Oyun android için tank savaşı arıyanlar için birebir Pc’deki world of tanks gibi online bir yapıya sahip olan bu oyunda tanklarınızı özelleştirip,güçlendirebilirsiniz tanklarınıza en iyi zırhı giydirip daha az hasar alabilirsiniz veya topunuzun hasarını artırıp düşman tankları daha çok hasar verebilirsiniz yada çok paranız varsa her ikisinide yapıp ultra güçlü bir tank yapabilirsiniz seçim sizin!

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin