WeChat v 7.0.9 APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

WeChat bir mesajlaşma ve sosyal medya uygulamasından daha fazlasıdır.dünya çapında bir milyardan fazla kullanıcı için bir yaşam tarzıdır. Sohbet ve arkadaşlarınızla arama yapmak, haberleri okumak ve resmi hesaplarda ve Mini programlarda yerel hizmetleri kullanmak, arkadaşlarınızla eğlenceli oyunlar oynamak, wechat Pay ile mobil ödeme özelliklerinin kullanabilmek ve çok daha fazlası.

WeChat Özellikleri:
– Sohbet için daha fazla yol: metin, fotoğraf, ses, video, konum paylaşımı ve daha fazlasını kullanarak mesaj arkadaşlar. 500 üyeye kadar grup sohbetleri oluşturun.
– Sesli ve görüntülü arama: dünyanın herhangi bir yerine yüksek kaliteli ses ve görüntülü aramalar. 9 kişiye kadar grup görüntülü görüşme yapın.
– Gerçek zamanlı konum: yön açıklamak zor değil mi? Bir düğmeye basarak gerçek zamanlı konumunuzu paylaşın.
– Anlar: en sevdiğiniz anları paylaşın. Fotoğraf, video ve daha fazlasını Moments akışınıza gönderin.
– ZAMAN KAPSÜLÜ (YENİ!): Gününüzde yaşadığınız olayları 24 saat içinde kaybolmadan önce zaman Kapsülünüzde yayınlamak için kısa videolar olarak kaydedin.
– Çıkartma Galerisi: en sevdiğiniz çizgi film ve film karakterleri ile çıkartmalar da dahil olmak üzere sohbetler, kendinizi ifade yardımcı olmak için eğlenceli, animasyonlu çıkartmalar binlerce göz atın.
– Özel çıkartmalar: özel çıkartmalar ve yeni Selfie çıkartmaları özelliği ile sohbeti daha benzersiz hale getirin.
– Resmi hesaplar: okuma zevkiniz için orijinal içerik ve haberleri takip etmek için tonlarca hesap.
– MİNİ programlar: tüm değerli telefon depolama ve zaman tasarrufu, ek kurulum gerektirmeyen WeChat app içinde sayısız üçüncü taraf hizmetleri.
– En iyi hikayeler: arkadaşlarınızın okuduğu en son makaleleri görün ve her türlü ilginç içeriği keşfedin.

 

Yazar: admin