WithstandZ – Zombie Survival! v 1.0.7.7 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

WithstandZ – Zombie Survival!, Apokaliptik bir Zombi teması üzerine eğlenceli bir macera mı istiyorsun? bu oyun özellikle sizin için!

Arkadaşlarınızla tek başına veya çevrimiçi modda oynayabilir, seçilen karakteri kontrol edecek ve zombi dünyasında hayatta kalacaksınız, evler, köyler, askeri ve diğer alanlarda öğeler alabilirsiniz.

WithstandZ BETA çok oyunculu veya olduğu kadar gelişmekte olan tür hayatta kalma açık bir dünya oyunu
singleplayer. Çevrilmemiş merkezli. Tipik ve destansı bir macera boyunca, malzeme ve ekipman ararken ve kendi evinizi/base/inşaatınızı inşa edebilmek için hayatta kalmanız gerekecek.

KALMA:
Kendi hayatta kalma tekniğinizi öğrenmek ve geliştirmek, yiyecek ve ekipman aramak ve karakterinizin susuzluğunu, açlığını ve hayatını istikrarlı bir seviyede tutmak zorunda kalacaksınız.

KEŞFETMEK:
Oyun, nereye gideceğini seçen açık dünya haritasına sahiptir, Bu nedenle, keşfetmek ve yağmalamak için birçok ilginç yere sahip olacaksınız.

ÇOK OYUNCULU:
Çok oyunculu / çevrimiçi mod, akıllı telefonlar, tabletler ve diğerleri gibi taşınabilir cihazlarda oyunculara yeni bir deneyim getiriyor, bu şekilde arkadaşlarınızla eğleneceksiniz ve yalnız oynuyorsa oyuncu “kahraman” veya “kötü adam”olup olmadığına karar vermek size kalmış.

ZOMBİLER:
Oyundaki zombiler mükemmel bir yapay zeka ile oluşturulmuştur, bir evin içinde ise bu şekilde, bir zombi hakkında endişelenmenize gerek yok siz farketmezseniz bile arkanızda olabilirler. dikkatlı olun her an her yerden cıkabilirler!

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar! 

Yazar: admin