Wonder Merge – Magic Merging and Collecting v1.0.22 (Mod Apk) Hileli Full İndir

Wonder Merge - Magic Birleştirme ve Toplama

Wonder Merge – Magic Merging and Collecting v1.0.22 (Mod Apk) Harikalar dünyasına seyahat edin, bozuk toprakları iyileştirmek için sihrinizi kullanın, harika, fantastik yaratıklarla arkadaş olun ve 1 numaralı birleştirme ve toplama oyununda kendi fantastik adanızı bir araya getirin: Wonder Merge.

Yüzyıllar boyunca, büyülü Gökyüzü Çayırı, sakinlerinin bencilliği toprağın bozulmasına neden olana kadar gelişti. Şimdi, tüm canlıların toprağı iyileştirmek ve laneti geri almak için bir araya gelmesi gerekiyor. 3 veya daha fazla öğeyi eşleştirmek ve birleştirmek, her birinin evrimini ortaya çıkarır, yumurtaları birleştirmek ejderhaları ve diğer yaratıkları toplamaya yardımcı olur ve birleştirme sihrinizi serbest bırakmak, bozuk ejderha topraklarını iyileştirir ve onları sihirli bir cennete dönüştürür!

Wonder Merge’in birleştirme oyunlarına adım atın!
⭐ Birleştirme, sonsuz sihirli eşyaların evrimini ortaya çıkarır!
🥚 Yumurtaları birleştirmek onlara yumurtadan fantastik fantastik ejderhalara evrimi verir!
🐣 Toplanacak düzinelerce sihirli ejderha ve yaratık evrimi var!
⭐ Büyüleyici oyun alanınızı büyütmek ve geliştirmek için evrimleri birleştirmeye ve toplamaya devam edin!
⭐ Wonder Merge oyununda birleştirme tamamen ücretsizdir! İstediğiniz zaman birleşmekte özgürsünüz ve yumurtaları veya ejderhaları bir kuruş ödemeden toplamak için birleştirmekte özgürsünüz!

Gök Çayırının şifası sizin ellerinizde; yumurta birleştirme, ejderha toplama, yaratık evrimi – tüm bunlar ve daha fazlası, toprağı kurtarmak için gücünüzde.
Wonder Merge - Magic Birleştirme ve Toplama Oyunları
Wonder Merge - Magic Birleştirme ve Toplama Oyunları

MOD:
bozuk para azalmaz
elmas azalmaz
inci azalmaz
dragon max dayanıklılığı

İNDİR:

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin