Woodcraft – Survival Island 1.30 Apk Mod Hileli Full İndir

Woodcraft – Survival Island 1.30 apk indir son bir Macera Android oyunudur

Son sürümü indir Woodcraft – Hayatta Kalma Adası apk İçin Android doğrudan bağlantılı

Woodcraft – Survival Island, Android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz Game Stone tarafından yapılmış bir Macera android oyunudur!

Woodcraft – Hayatta Kalma Adası okyanus adasında okyanusla çevrili ve vahşi yaşamla dolu bir hayatta kalma kahramanı hikayesi. Şimdi Düşen bir uçaktan inip çıkan ve hayatın en tehlikeli zorluklarıyla yüzleşmek zorunda olduğunuz vahşi bir adada sıkışıp kaldığınızı görün. Sadece bu da değil, aynı zamanda yüzlerce yıldır adaya inen diğer vahşi insanlardan da kendinizi korumanız gerekiyor Woodcraft- Hayatta Kalma Adası. Güzel bir kýzdan baţka bir arkadaţ yok, Linda. Yardım yok ve kesinlikle güvenebileceğiniz kimse yok. Korkutucu geliyor, değil mi? Tüm bunlara tanık olmak istiyorsanız, şimdi bu yeni piyasaya sürülen aksiyon macera oyununu alıyorsunuz ve aksiyon hayatta kalma oyunuyla buluştuğunda ne olacağını deneyimliyorsunuz. Hayatta kalma modları:
• Vahşi bir hayatı çift olarak yaşayın
• Arkadaşın Linda ile hayatta kal
• Bir tekne inşa et ve geri dönHayatta kalma arayışınız devam ediyor! Vahşi hayvanlar gevşeklik, ve onların sonraki yemek zamanı olabilir. Bir avcı mı yoksa avcı mı olmak istersiniz? Seçim senin. Craft, koşmak, avlamak ve hayatta kalmak Woodcraft- Hayatta Kalma Adası! Evet, sonunda, hayatta kalan bu oyunda nihai hayatta kalmak için vahşi yaratıkları atlatmanın, koşmanın ve avlamanın zamanı geldi. Bu en iyi av oyununda zamanın medeniyetsiz olduğunu bilen silahlı düşmanlar olabilir.
Bu hayatta kalma ada oyununda vahşi kurt paketleriyle dolu bir hayatta kalma adasındasınız. Yani, bu hayatta kalma oyunu adasında hayatta kalabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Hayatta kalan bu oyunlar, hayatta kalma macerası arayanlar için heyecan verici bir macerayla doludur

Avcılık ve Hayatta Kalma oyunları, vahşi kurtlar arasındaki bu hayatta kalma dünyasında becerilerinizi göstermek için en maceracı bir şekilde size meydan okuyor. Barınak oluşturmak için ağaçları kesmek ve susuzluğunuzu gidermek için hindistan cevizi suyu içmek için odun baltası kullanın. Mümkün olan en iyi av oyununda hayatta kalma vahşi hayatını arıyorsanız, bu maceracı hayalinizi gerçekleştirme şansınız.

Hayatta nasıl kalınır?
Asla umudunu kaybetme! Ağaçları kesmek, ateş için odun toplamak, hindistan cevizi suyu içmek ve ağaçlardan elma yemek için sert bir ahşap balta yapın. Vahşi ayı, kurt ve ada hayvanlarından arkanızı izleyin. Bu gerçek ada hayatta kalma oyunlarında, tehlikeli hayvanları uzak tutmak için geceleri ateş yakacaksınız. Dışarıdaki ada dünyasından yardım aldıkça avlanma becerilerinizi kullanın ve hayvanın etinde hayatta kalın. Şimdiye kadarki en iyi hayatta kalma simülatöründe av ve hayatta kalma yolculuğuna başlayalım.

Sen ve arkadaşın Linda adada en zor hayatta kalma mücadelesiyle karşı karşıya. İçgüdülerini takip et, Linda’nın sırtını ört ve bu hayatta kalma oyunlarında kurtlarla savaş. Bu, en iyi hayatta kalma oyunları arayanlar için vahşi hayvanlar tarafından meydan okuyacakları ve savunmasız hayvanlar üzerinde yaşayacakları oyunlardır. macera oyunları oyna vahşi yolculuğunuza başlayarak hayatta kalma kahramanı olalım.

Hayatta kalma yolculuğunuza neden burada başlıyorsunuz?
• Büyüleyici 3D ada ortamı
• Tonlarca hayatta kalma görevi
• Barınak inşa et, hayvanları avla, ham aletler bul
• Nefes kesen hayatta kalma deneyimi
• Yepyeni bir ada hayatta kalma simülatörü
• Kurt avla, ayılarla savaş ve okyanus adasını keşfet
• Gerçekçi ve kolay kontroller
• Çarpıcı grafikler ve zenginleştirilmiş görseller

Heyecan ve tüm titreme! Sadece size nihai bir hayatta kalma avcısı ve adanın en iyi hayatta kalması için gerekenlere sahip olup olmadığınızı soralım. Gerçekten tüm bu av ve hayatta kalma becerilerine sahip olduğunu düşünüyorsanız, bu oyun Woodcraft – Survival Island tam size göre. Arazideki en tehlikeli hayvanları kaçarken görevler ve el sanatlarında gizlenmiş umut verici eğlence. Gerçekten harika hayatta kalan oyunun sansasyonel deneyimine hazır olun.

Belirsiz görevler ve macera serileriyle dolu hayatta kalma ve talihsiz olaylar. Şimdi hayatta kalma uçağınızı, ortağınız Linda ile bu destansı hayatta kalma adasında bırakacaksınız.

Woodcraft - Hayatta Kalma Adası apkWoodcraft – Hayatta Kalma Adası apk

Woodcraft - Hayatta Kalma Adası apkWoodcraft – Hayatta Kalma Adası apk

Ne var ne yok:

1.31’deki yenilikler
►Eğitim Ekle
►Taş fırını ekleyin.
► Serin grafikler ekleyin: yüksek FPS kalitesinde en iyi grafiklerin keyfini çıkarın;
► Demir külçe
►Ahşap yaylı tüfek
►Bandage (Bandaj, bir tıbbı desteklemek için kullanılan bir malzeme parçasıdır)
►Bileşik Yaylar – Okçuluk: Spor ve Dış Mekan
► Artık düğmeler yerine bir kumanda kolu seçebilirsiniz.
► Zanaat için farklı eşyalar;
► En İyi Yapı Oyunu öğeleri ekle: Kendi yapılarınızı oluşturun.
►Tıbbi tablo
► Küçük hata düzeltmeleri ve performans optimizasyonu.

Mod:
Devre dışı bırakılmış reklam sunumu;
Reklamları izlemeden sağlığı geri yükleyebilir, susuzluğunuzu ve açlığınızı giderebilirsiniz (sol üstteki artı işaretini tıklayın, ardından istediğiniz düğmeyi seçin).

 

Yazar: admin