World Chef v2.7.1 Apk Mod Hileli Full İndir

 

World Chef, Android cihazlarınıza keyifle yükleyebileceğiniz Social Point tarafından yapılan Casual android oyunudur!

Restoranınızı oluşturmak için bir oyun olan Dünya Şefini oynayın ve VIP müşterileri çekmek için en iyi tarifleri pişirin. Özel Şükran özelliği sadece sınırlı bir süre için kullanılabilir! 🙌🍂🦃

Egzotik yiyecekleri sever misin? Daha çok hamburger ve patates kızartması mısın? Her iki durumda da, 20’den fazla milletten şefler ve tariflerle en uluslararası yemek pişirme oyunu World Chef’in mutfaklarında bir yer var!

Dünya şef mutfak asla kapanmaz mutlu bir yerdir, garson her zaman yüzünde kocaman bir gülümseme vardır ve gıda büyük olasılıkla bir önlük ile oynamak gerekir harika.

Restoranınızı açın, bir isim verin ve zevkinize göre dekore edin! O zaman dünya mutfaklarını pişirmeye ve müşterilerine hizmet vermeye başlayın! Yeriniz yakında o kadar popüler olacak ki daha büyük hale getirmeniz gerekecek!

Menünüzü her yeni uluslararası şefle genişletin: Tacos, pizza, suşi,… Tüm dünya bir restorana sığabilir! Başarı merdiveni sizi VIP yemeklerine davet edecek ve hatta özel etkinlikler hazırlayacak! Yakında en iyi restoranı yönetme sanatında ustalaşacaksınız.

Ve Hatırla! Bu bir fast food eklemi değil, en iyi tariflerinizi yavaş pişirmek için zaman ayırın. Müşterileriniz beklemeye değeceklerini biliyor.

ÖZELLİKLERİ:
Kendi güzel yemek restoranınızı yaratın, süsleyin ve çalıştırın!
Tasarım Stüdyosu’nda özel dekorasyonlar hazırlayın.
Taze malzemeler satın alıp alıp giderek lezzetli yemekler pişirin.
Kendinize bir rıhtım inşa edin, bir tekne alın ve egzotik malzemeleri ithal etmeye başlayın!
En iyi mutfağınızı dünyanın her yerinden müşterilere servis edin.
Popülerliğinizi artırın ve tüm VIP’lerin nasıl düzenli hale geldiğini görün!

Dünya Şef indirmek için ÜCRETSİZ ve oynamak için ÜCRETSİZ. Ancak, oyun için gerçek parayla uygulama içi öğeler satın alabilirsiniz. Bu özelliği devre dışı bırakmak istiyorsanız, lütfen telefonunuzun veya tabletinizin Ayarlar bölümündeki uygulama içi satın alımları kapatın.

Dünya Şefi Apk Mod

 

Android için World Chef - APK'yı İndir

Dünya Şefi Apk Mod

World Chef on Twitter: "What are your design skills like Chefs ...

Özellikler:

Mutlu müşteriler bir restoran için gereklidir, bu nedenle bu güncelleme oyununuzun sorunsuz çalışmasını ve müşterilerinizin yerinize gelmesini sağlamak için biraz parlatma içerir.

Modlar:

Anında Yemek pişer
Sınırsız Depolama Alanı (Yükseltmeden Sonra)

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin