World of Tanks Blitz v 6.9.0.501 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

World of Tanks Blitz, world of tanks pc deki sürümde olduğu gibi tank savaşı oyunudur. oyundaki tankları seçip savaşa katılıyorsunuz diğer tanklara karşı, tank savaşında diğer tankların her yerini vurabilirsiniz. her vurduğunuz farklı yerde hasar oranlarıda vardır. mesela tankın hassas bir yerine ateş ettiğinizde daha çok hasar verebilir veya düşman tankın daha zırhlı olduğu bir yere vurursanız daha az hasar verirsiniz. bu hasar verme ile ilgili tankınızın mermiside etikilidir. tank mermileri veya tanklar değişiklik gösterebilir. kazandığınız puanlarla yeni gelişmiş tanklar alabilir daha hızlı bir tank alabilir veya daha zırhlı bir tank alabilirsiniz. 

Efsanevi Tank savaşı oyunuyla tanışın! Tüm dünyada 100 milyon oyuncu topluluğuna katılın. Kendi başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte 7×7 formatında savaşın, zırhlı araçları araştırın ve yükseltin, çeşitli Taktikler kullanın ve kazanın. Bir tank ve savaş modu seçin!

OYUN ÖZELLİKLERİ
* Muazzam bir tank dünyası: 350’den fazla benzersiz ve özel tank! Tarihsel olarak doğru araçlar, ünlü mühendislerin planlarına dayanan deneysel tanklar, popüler alternatif evrenlerden zırhlı canavarlar – burada hepsi birlikte savaşıyor!
* 25’den fazla yerde farklı modlarla dinamik 7×7 savaşları. Her savaş tahmin edilemez: sonuç size ve ekibinize bağlıdır.
* Seviye I tanklarından canavarca seviye x makinelerine kadar gelişmiş bir ilerleme sistemi araştırma araçları. Oynamak tank aracınızın ayarlarını değiştirmek silah, set ekipmanları, kamuflaj giyim tarzı!
* Cihazınıza otomatik olarak optimize eden muhteşem grafikler. Manuel ayarlar ve yüksek FPS arasındaki dengeyi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

i

Yazar: admin