World of Warships Blitz v 2.0.0 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

World of Warships Blitz android daki en iyi gemi savaşı oyunu , savaş gemilerinizi hazırlayın açık denizlerde inanılmaz savaşlara tanıklık edin oynayın. geminizi seçin ve savaşa katılın! savaşlarda en iyisi olmak için çabalayın. yeni gemiler alıp onları modifiye edin. savaşlarda kazandığınız ödüllerle yeni savaş gemileri satın alın. en uzun mesafeye atış için gemilerinizi geliştirin! 

Güzel Grafikler, haritalar, çeşitli gemi modelleri diğer detaylarla android’deki en iyi gemi savaşı oyunu, taktikler kurun düşmanlarınıza aman vermeyin! dağların arkasından atışlar yapın en uzun mesafedeki gemileri vurun. Japon, Amerikan, Sovyet veya Alman gemilerinden oluşan 90 eşsiz gemi sınıfı arasından seç ve okyanusların egemenliği için savaş.füzeler,torpidolar gibi çeşitli birbirinden çok silah çeşitleri arasında geçiş yap.gemi savaşlarında ustalaşın en iyi savaş gemisi kaptanı olun!

Tek kişilik görevleri yapın ve ödüller kazanın.düşmanlarla savaşmak için takım kurun, İkmaller, donanımlar, savaş geliştirmeleri ve yeni savaş gemileri al.Becerilerinizi geliştirin!

Oyunun İçinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin