WWE Mayhem v1.37.786 (Mod Apk) Hileli Full İndir

WWE Kargaşası

WWE Mayhem v1.37.186 (Mod Apk) #BRINGONTHEMAYHEM

WWE Mayhem, hızlı tempolu mobil arcade aksiyonu ve üst düzey hareketlerle diğerlerinden daha büyük ve cesur!

Bu yüksek uçan, ringde, arcade aksiyon oyununda John Cena, The Rock, Brock Lesnar ve en sevdiğiniz WWE Efsaneleri ve Süper Yıldızlarının TÜMÜ olarak oynayın. Haftalık WWE RAW ve SmackDown Live mücadelelerinde WWE Superstar’larınızı bir sonraki seviyeye taşıyın!

Tüm zamanların en iyilerini belirlemek için WWE Efsaneleri ve WWE Süper Yıldızları arasındaki destansı maçlarda oynayın, her biri kendi İmza Hareketleri ve Süper Özeller ile.

MUHTEŞEM KADRO
John Cena, The Rock, Andre the Giant, Triple H, Xavier Woods, AJ Styles, Stone Cold Steve Austin, Brock Lesnar, Roman Reigns, Undertaker, Randy Orton dahil, sürekli büyüyen WWE Superstars ve WWE Legends listesinden seçim yapın , Seth Rollins, Jinder Mahal, Kalisto, Big E ve çok daha fazlası.

Her WWE Legend ve WWE Superstar, genel gösteriye ve atmosfere katkıda bulunan farklı ve oldukça stilize bir görünüme sahiptir.

6 AYIRT EDİCİ SUPERSTARS SINIFLARI:
WWE Action’ı 6 farklı karakter sınıfıyla yükseltin. BRAWLER, HIGH FLYER, POWERHOUSE, TECHNICIAN, WILDCARD ve SHOWMAN’dan üstün bir WWE Superstar kadrosu oluşturun. Her sınıfın benzersiz güçleri ve savaş avantajları vardır.

ETİKET EKİBİ VE HAFTALIK ETKİNLİKLER:
Güçlü WWE Süper Yıldızları listenizi oluşturun ve TAG-TEAM eşleşmelerinde diğer şampiyonlarla güçlerinizi birleştirin. Pazartesi Gecesi RAW, SmackDown Live, Clash of Champions PPV gibi gerçek dünya WWE Live şovları ve aylık Unvan etkinlikleri gibi aksiyon dolu ETKİNLİKLERİ oynayın.

TERSİNİ GÖRMEDEN ASLA:
Kaybı kazanca dönüştürmek için ters çevirme zamanınızı mükemmel bir şekilde zamanlayın! Çatışma boyunca özel saldırı ölçeri oluşturun ve onu acımasız bir özel hareket veya GERİ DÖNÜŞÜM olarak kullanın. Yine de dikkatli olun – ters çevirmeleriniz tersine çevrilebilir!

ETKİNLİKLERDE VE VERSUS MODUNDA ARKADAŞLARINIZLA OYNA:
En sevdiğiniz WWE Superstar’larıyla savunmanızı geliştirin ve Versus Modunda arkadaşlarınıza meydan okuyun. Ekibinize ek WWE Efsaneleri ve Süper Yıldızlar ekleyerek deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyın.

ÖDÜLLER VE SINIRLAR:
Her galibiyette değerli Bonus Ödüller kazanmak için en büyük ödülü hedefleyin – WWE Şampiyonası Ünvanı. Yeni Karakter Sınıfları, Altınlar, Takviyeler, özel ödüller ve hatta üst düzey WWE Süper Yıldızlarının kilidini açmak için Lootcase’lerinizi açın!

WWE Mayhem, Live WWE Match’in tüm adrenalini, heyecanını ve heyecanını sunuyor!

Şimdi WWE Action’ın ham duygusunu yaşayın – WWE MAYHEM’İ İNDİRİN!

Bu oyunu indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir. Ancak bazı öğeler oyun içinde gerçek parayla satın alınabilir. Mağazanızın ayarlarından uygulama içi satın alımları kısıtlayabilirsiniz.

WWE Kargaşası
WWE Kargaşası

MOD:
1. Sınırsız Para Birimleri
2. Mod algılama yok
3. Baypası yasaklayın. Oyunu bile yasaklı oynayabilir (Sadece mod kullanırken çalışır)

Adımları Yükleyin:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2. mod APK yükleyin
3. OBB Dosyalarını SDCARD / Android / Obb / klasörüne kopyalayın
4. oyunu oynayın

İNDİR APK + OBB:

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin