ZENONZARD- Artificial Card Intelligence v5.1.1 (Mod Apk) Hileli Full İndir

ZENONZARD- Yapay Kart Zekası

ZENONZARD- Yapay Kart Zekası v5.1.1 (Mod Apk) ACI – Güven ona. Yen onu.
Yeni nesil dijital kart oyunlarının doğuşuna tanık olun!

Zenonzard hakkında
Zenonzard, HEROZ Inc. AI “HEROZ Kishin” tarafından çeşitli makine öğrenme teknikleri kullanılarak geliştirilen özel bir kart oyunu AI ile donatılmış yepyeni bir dijital kart oyunu türüdür. Oyuncuların dijital kart oyunlarında bekledikleri CPU ve PvP savaşlarının yanı sıra Zenonzard, türe yapay zeka yetiştirme ve ona karşı savaşma fikri ve yapay zeka gibi yeni unsurlar getiriyor.

Oyun açıklaması
● Otantik Dijital Kart Oyunu
Zenonzard, kart oyunu deneyimini, türün bilindiği fikir savaşına kadar mükemmel bir şekilde özetliyor! Oyun, beş yüzden fazla * güzel resimli kart ve üç özel bileşene sahip bir savaş sistemi içeriyor: Kuvvetler, bir Flaş Aşaması ve bir mana hareket sistemi.
* Yayınlanma anında.

● Renkli Bir Buddy ACI Oyuncusu
Zenon ile mücadelenizde size yardımcı olması için on altı benzersiz ACI’dan birini seçin. ACI’nız (Yapay Kart Zekası) sizi savaşta destekleyecek ve sizinle birlikte büyüyecek. Kişilikleri seviyenize ve oyun tarzınıza bağlı olarak değişecektir. Yakınlaştıkça, onlar hakkında size daha fazla şey öğretecek hikayelerin kilidini açacaksınız.

● Buddy ACI Desteği
Bir sonraki hareketinizin ne olması gerektiğinden emin değil misiniz? Buddy ACI’nız oyundaki mevcut duruma göre size tavsiyelerde bulunacaktır. Hatta bir güverte inşa ederken, mümkün olan en iyi kombinasyonu seçerek size tavsiyelerde bulunacaklar. Bu türe yeni başlayanlar bile ACI’ları yanlarında olduğu için kendilerini evlerinde hissedecekler.

● Savaş Analizi
ACI’nız her maçtan sonra ayrıntılı bir savaş analizi sağlayacaktır. Orada savaşın en yüksek ve en düşük seviyelerini gösteren bir grafiğin yanı sıra maçın dönüm noktasına geri dönüp farklı bir yaklaşımı test edebilirsiniz. Savaş becerilerinizi geliştirmek ve etkili bir strateji oluşturmak için bu özellikleri kullanın.

● Çeşitli Savaş Sistemi
Sıralama Maçı
Bir Çapraz Savaşta sizinkiyle savaşırken rakibinizin Buddy ACI’siyle savaşın. Rütbenizi yükseltmek ve Zenon’un zirvesini hedeflemek için Element toplayın. Mevsimsel Sıralamalar da mevcuttur!

Arkadaş Maçı
Diğer oyuncularla arkadaş olun ve istediğiniz zaman savaşın! Arkadaşınızın ACI’sini bir Çapraz Savaşta oynayabilir veya bir Oyuncu Savaşında birbirinizle savaşabilirsiniz.

Görev Modu
Yirmi farklı aşamayı tamamlayın! Her aşamada savaşınızı kazanın ve bir sonraki aşamaya geçin ve harika ödüller toplayın!

● Her Gün Savaşta Uzmanlaşmış Kart Oyunu AI
Her gün altı Resmi AI’dan biri savaşa hazır olacak. Bu özel kart oyunu yapay zekasını yenmek için Sıralama Maçlarınız ve Arkadaş Maçlarınız aracılığıyla edindiğiniz becerileri kullanın.

Buna ek olarak, her sezon kendinize Resmi AI’dan daha güçlü bir rakiple savaşma fırsatı kazanabilirsiniz: Strio Zanakron, Ultimate AI.

● Hikaye
Çok da uzak olmayan bir gelecekte, AI önemli ölçüde gelişti ve şimdi etrafındaki dünya üzerinde büyük bir etkiye sahip. Bu yapay zekayı araştırmak ve geliştirmekten sorumlu şirket olan Beholder Group, Zenon adlı bir turnuvada en üst sırada yer almak için dünyanın her yerinden ACI’yı bir araya getirdi. Zirveye ulaşmak için neye ihtiyacın var? Zenonzard oynayın.

Uygulama Bilgileri
Başlık: Zenonzard: Artificial Card Intelligence
Tür: AI x Dijital Kart Oyunu
Fiyat: Ücretsiz (Uygulama İçi Satın Alma)

■ Lütfen oynamadan önce aşağıdakileri onaylayın.
Önerilen Android Sürümü: Android OS 9.0 veya üstü.
※ 8.0 veya üstü cihazlar oyunu oynayabilir; ancak, 9.0’ın altındaki cihazların kullanıcıları için müşteri desteği sağlayamıyoruz.
* Optimal koşullar altında bile, oyun, kullanıcının özel cihazına ve kullanımına bağlı olarak tasarlandığı gibi çalışmayabilir.

■ Zenonzard Resmi Web Sitesi
https: // www.aicarddass.com/zenonzard/en/

■ Zenonzard Resmi Facebook
https: // www.facebook.com/zenonzard

■ Zenonzard Resmi Twitter
https: // twitter.com/ZenonZ_official

■ Hizmet Şartları
https: // www.aicarddass.com/zenonzard/en/wb/service/

■ GİZLİLİK POLİTİKASI
https: // www.aicarddass.com/zenonzard/en/wb/privacy/

© BANDAI ・ DÜZ KENAR
ZENONZARD- Yapay Kart Zekası
ZENONZARD- Yapay Kart Zekası

MOD:
1. Otomatik Oynat
– Her zaman en iyi taktikler!
– Tanrı Modu (bu Bot / Mod asla kaybetmez, her zaman kazanmak için en iyi taktikleri seçer!)
Not: Kartlarınız berbatsa berbattır. Botu mümkün kılmak için en az% 10 kazanma şansı olmalıdır. Düzenleme: Botumla asla Otomatik Modu (Ai kalpleri) kullanma, oyun sıkışmış

İNDİR: (APK + OBB)

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin