Zero city: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü v 1.10.0 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Zero City: zombi barınak Survival sürekli büyüyen zombi oyunları temasına bir genişleme temsil ediyor. Geliştiriciler sürekli tasarının heyecan uyum, ya da daha doğrusu zombi oyunları oynanabilir ve eğlenceli hale getirmek için yeni yollar bulmak için çalışıyor ve geniş bir kitleye hitap ediyor.

Zero City mobile, esas olarak tarihe dayanan bir oyundur. Diğer taraftan, oldukça tanıdık bir kategori olan zombi bölümünde olan oyun ile, tüm zombi kıyamet oyunlarından ilginç bir sürümünü getiriyor. Barınağınızı yönetiyor, inşa ediyor ve zombi saldırılarıyla savaşıyorsunuz. Ancak, bu da benzersiz anlardan muaf değildir.

Güzel grafikler, kontroller
Zero City: Zombie Shelter Survival, kıyamet sonrası yıkımın kalıntılarına tanık olarak oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için sofistike 3D grafikler kullanmaz. Aksine, bu oyun oyunculara, insanların hayal ettiği korkunç dönemin daha parlak bir vizyonunu verecektir, ancak karakter, dünya çöküşünün çağını temsil eden bir zombi oyununda tanınması kolay olan görüntülerle tasarlanmıştır.

Zero City çok oyunculu, PVP
Biz tek kurtulan değiliz, sadece en güçlü kalan hayatta kalır değil mi? Kum turnuvalarında veya diğer barınaklardaki saldırılarda düşmanlarınıza hakim olmak için güçlü ve yenilmez bir kadro oluşturun. 

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

i

Yazar: admin