Zombie Avengers: Stickman War Z Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Oyun Özellikleri:

[Yılın En İyi Aksiyon Oyunu]
2016 yılının en çok beklenen oyunu. Çift Vuruş, Havaya Yükselme ve Ölümcül Kombo gibi özelliklerle heyecan verici deneyimi yaşayabilirsin! Gelip gerilimi hisset ve canavarları öldür!

[Savaşa Katılan Kahramanlar]
Daha çok kahramanın kilidini açıp ekibine daha çok kahraman ekle! Diğerleriyle savaşa katılıp Canavar Kralı BOSS’la dövüş! Hemen takımını seçip savaşmaya başla!

[En İyi Görsel Deneyim]
Yüksek kalitedeki grafikler! Nefes kesen özel efektler! League of Stickman – Zombie, sana en iyi oyun deneyimini sunuyor!

[Klasik Çöp Adam Kahramanı]
Yakın dövüş ustaları veya uzun menzilli saldırganlar gibi farklı birçok tipte Çöp Adam Kahramanı ile en iyi savaş deneyimini yaşayacaksın!

[Basit ve Sorunsuz Oyun]
Kahramanlar arasında özgürce geçiş yaparak her bir kahramanın dört farklı yeteneğinde ustalaş. Hiç görmediğin bir dövüş deneyimi yaşayacaksın!

[Dünya Lider Tabloları]
Oyunumuzda dünya lider tablosu, ülke lider tablosu ve arkadaş lider tablosu sunuyoruz. Takımın dünya çapındaki oyuncularla mücadele edebilir. Diğerlerinin önüne geçip Şampiyon ol!

Zombie Avengers: Stickman War Z Çöp Adam olarak zombileri öldürdüğünüz bir oyun,en çok zombiyi öldürüp yeni görevlerleri açmaya çalışıyorsunuz yeni stickman kahramanları ile görevlere devam edebilirsiniz. içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

 

Yazar: admin